Hakkımızda

1984 yılında ticaret hayatına mobilya ve dekorasyon sektöründe başlayan firmamız 1998 yılında laminat ürünler üretimine başlayarak üretim kapasitesini ve yelpazesini arttırmıştır.

2011 yılında ise ülkemizde seri olarak sadece laminat ürünler üreten ilk fabrikayı kurmuş bulunmaktayız. Bugün ise bütün ürünlerimizin kaplama ana malzemesi 0.4-0.6 ve 0.7 mm kalınlığında dekoratif HPL(High Pressure Laminate-Yüksek Basınçlı Laminat) ve CPL(Continuous Pressure Laminate-Düşük Basınçlı Laminat) ‘dir.İmal ettiğimiz nihai ürün ısıya, çizilmeye, aşınmaya, neme, darbeye ve çeşitli kimyasal ürünlere son derece dayanıklıdır ve hastane,otel,restaurant gibi hijyen konusunda son derece hassas olan tesisler ve medikal alanlar için aranan sertifikalı bir üründür. Ürünlerimizin bu dayanımından dolayı sevkiyattan ve montajdan sonra ürün üzerinde herhangi bir rötuşa gerek kalmamaktadır.

Üretim bandımızda seri olarak laminat kapı,kapak,profil,levha,merdiven basamağı, süpürgelik,mutfak ve banyo dolap ile tezgahları üretebilmekteyiz. Bu ürünler doğal(mat),parlak,dijital,metalik,diagonel ve veneer(ahşap dokulu) yüzeyli olarak üretilebilmektedir.Düz ahşap görünümlü parlak renklerden oluşan geniş bir renk kartelasına sahibiz.İnşaat sektöründe proje bazında otel,hastane,okul,AVM,yurt ve konut projelerinde hizmet vermekteyiz.Ürünlerimizin en büyük farkı kavisli-postforming özelliğinin olması ve ürünlerin tamamında 0.4,0.6,0.7 mm laminat kullanılmasıdır.Ürünlerin tamamı laminatla kaplanmakta ve ürünün herhangi bir yerinde laminat harici bir boya ,PVC bant vs kullanılmamaktadır. Bu imalat teknolojimizden dolayı ürünün kullanım alanı, kalitesi ve dış etmenlere karşı dayanımı artmaktadır.

Firmamızda monoblok ve serenli olmak üzere iki tür kapı üretilmektedir. Monoblok kapıların standart veya proje bazlı olarak istenen ölçülerde fabrikasyon üretimi de yapılabilmektedir. Serenli kapılarımız ise size kanat, kasa, pervaz demonte halde gelmekte ve kapıların montajı esnasında sizin tarafınızdan istenen ölçülerde ve tasarımda yapılabilme imkanı sağlamaktadır. Serenli kapılarımızın demonte halde paketler halinde gelmesi size montaj kolaylığının yanı sıra nakliyat maliyetinizde kayda değer bir tasarruf yaşamanıza yardımcı olacaktır. İç kapılara ek olarak genellikle endüstriyel ve projeli alanlarda kullanılan ses izolasyonlu, kurşunlu ve yangına dayanıklı kapılarımız da mevcuttur.

PROJENİZ Mİ VAR

Hemen Teklif Alın?

Size nasıl yardımcı olabiliriz hemen uzman ekibimizle görüşün!