Ofis Bölmeleri


Ürünlerimiz

Ofis Bölmeleri

Genellikle ofislerde özel bir çalışma alanı oluşturmak için kullanılır. Bu sistemler adları ofis kabinleri, cubicle masa veya sadece hücreleri olabilir. Çalışma alanlarının kısmen kapalı olması ve onların bitişik ayrı çalışma alanları gerektiğinde ofis bölme sistemleri, mükemmel bir çözüm sağlar.

Bölme sistemleri, yüksekliği beş ya da altı metre eni ve boyu ayarlanabilir çalışma alanı sağlayabilir .Bölücü panel verimliliğin artırılması konsantre işgücü sağlamak için , ofis işgücünün izolasyon sağlar. Çalışma yüzeyleri ve rafları asılı olabilir veya ekstra depolama ve çalışma alanı sağlamak için bölümler eklenmiş olabilir. Ofis bölümleri genellikle kapalı odacık , ya da yarı-kalıcı kalıcı olabilir bölümler bölücü panellerin birçok türü vardır.Özellikle müşterinin özel ihtiyaçlarına göre levhalar örülmüş duvarlar veya hareketli olan bölümleri daha sofistike türlerini sürgülü ve mekanizmalar olabilir.

Bu daha karmaşık teknikler kullanarak ofis bölmesi genellikle sıradan daimi ofis duvarlarının görünüme sahip olacaktır. Ancak bu duvarların bölümleri kolayca açılabilen veya döndürülen , böylece herhangi bir kapalı
mekan veya odayı bitişik alanı haline parçası haline getirilebilir. iş toplantıları ve hatta konferanslarda bölme duvar kaldırma avantajları kullanılarak alanlar genişlemiş olur. Son derece kolay ve basit ofis bölme tipi ile ofis alanları basit ve verimli tasarlanabilir. Genellikle tasarım bölümü Bu tip genellikle kumaş, cam, tahta veya bazı türleri kumaş, ahşap metal gibi çeşitli malzemeler imal edilmektedir.

Ofis bölme sistemleri şirketin daha büyük bir alana taşımak zorunda kalmadan genişletmek için harika bir yoldur.

PROJENİZ Mİ VAR

Hemen Teklif Alın?

Size nasıl yardımcı olabiliriz hemen uzman ekibimizle görüşün!